Вибираємо вишиванку: деталі, на які потрібно звернути увагу

Українська традиційна вишиванка стала одним з найголовніших трендів весни. Якщо ви також хочете долучитися до моди, то рекомендуємо перед Ким ознайомитися з нашою статтею. У ній ми зібрали основні критерії, на які потрібно орієнтуватися при виборі вишиванки.

Тканина

Жіночі вишиті плаття виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, як натуральних, так і синтетичних. Тому звичайний покупець може розгубитися серед усього цього різноманіття.

Звичайно, найкраще купувати вироби, виконані з натуральних матеріалів. Це може бути льон, шовк, бавовна, батист. Їх головна перевага в тому, що вони дозволяють шкірі дихати і підтримують її природний теплообмін. Тому в такій сорочці буде комфортно в абсолютно будь-яку погоду. Але доведеться змиритися з тим фактом, що сорочки з натуральних тканин досить непрактичні і вимагають до себе ретельного догляду.

Купувати вишиванку, яка повністю виконана з синтетичного матеріалу, не рекомендується. Вона буде доставляти істотний дискомфорт, нехай і цінник на неї досить привабливий.

Золота середина – сорочка, в складі якої присутні як натуральні, так і синтетичні нитки. Вона гармонійно поєднує в собі комфорт і практичність.

Орнамент

Орнамент вишиванки виконує не тільки декоративну функцію. У стародавні часи наші предки наділяли його магічним і сакральним значенням. Вважалося що він може впливати на долю людини і привносити в неї різні блага.

Тому перш ніж купити вишиту сорочку, необхідно вивчити символізм її орнаменту. Якщо купуються вишиванки дитячі дуже важливо, щоб в орнаменті бус присутній метелик. Він виконує роль ангела-хранителя і захищає дитину від різних бід.

Колір

Крім орнаменту, сакральне значення має колір полотна. Наприклад, червоний колір символізує собою багатство, достаток і благополуччя. Чорний колір – це символ родючості і продовження роду, тоді як білий – радості і світлих подій в житті людини. Небесно-сині кольори символізують собою непорочність. Тому такі сорочки найчастіше одягали дівчата ще до заміжжя. А насичені сині кольори вважалися найсильнішими оберегами людини. Жовтий – захищає третю чакру – сонячне сплетіння, центр життєвої енергії.

Крій

Вишиванки представлені в широкому різноманіттi моделей. Тому підібрати варіант, який підкреслить всі достоїнства фігури і приховає недоліки не важко.

Наприклад, дівчатам, які мають зайви кілограми, варто вибирати вишиванку вільного крою. Вона маскує зайві сантиметри в області талії. Також їм підходять сукні та туніки oversize. А ось приталені моделі роблять акцент на талії, тому більш за все підходять струнким дівчатам. До них можна додати тонкий поясок.

Нашли ошибку? Выделите текст с ошибкой и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам о ней.
Поделиться:

просмотров: 1288
Версия для печати
Всегда свежие новости
Будьте вкурсе новостей, получайте свежие новости на электронную почту


Новости по теме ""

Вы можете отправить свои новости нашему редактору. Самые интересные будут опубликованы на портале.